Te huur aangeboden: de “Kribbe” gelegen aan de Weerdseweg 6a te Wilp

REAGEER DIRECT

Name(Vereist)

Omschrijving object

Het pand De Kribbe is nieuw gebouwd in 2006 en sinds 2009 open als museum en horeca. Het huisvest een museumcollectie met oude landbouwwerktuigen op de begane grond aan de rechterzijde en op de vide. Het museum is hoort bij het pand, is eigendom van de verhuurder en wordt door de huurders schoongehouden en dient binnen openingstijden gratis toegankelijk te zijn voor bezoekers. Het pand heeft energielabel A en is ook voorzien van een ondergrondse vetafscheider.

Het object heeft ±110 zitplaatsen binnen, het voorterras met ±60 zitplaatsen, de voortuin met ±100 zitplaatsen (picknickbanken en div. zitjes). Daarnaast is het achterterras met tuin ±80 zitplaatsen in gebruik voor groepen. De huidige openingstijden mei-september elke dag 10-17 uur en oktober-april vrijdag t/m zondag 10-17 uur waarbij we een wintersluiting hanteren van kerst t/m eind januari. Buiten de reguliere openingstijden worden ook regelmatig groepen ontvangen.

Overname van inventaris en goodwill is bespreekbaar.

Voor meer informatie en/of een bezichtiging, kunt u contact opnemen met Dhr. A. Willemsen 06-17234580

Property Id : 4546
Voorzieningen: Niet beschikbaar
Huurprijs per jaar: € 42.000,00
Aantal zitplaatsen: 110
Aantal verdiepingen: 2
Aantal ruimtes: 5
Vraagprijs bedrijfsovername: Prijs op aanvraag
Other Features
Internet
Parkeerplaats
Terras
Tuin
a.willemsen@towerhoreca.nl

REAGEER DIRECT

Name(Vereist)

Vergelijkbare objecten

REAGEER DIRECT

Compare Listings

Tower Horeca
Logo Tower Horeca
Privacy Overzicht

Deze website gebruikt cookies zodat we u de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in uw browser en voert functies uit zoals het herkennen van u wanneer u terugkeert naar onze website en helpt ons team te begrijpen welke secties van de website u het meest interessant en nuttig vindt.